Uygulama noktasından kaçan sürücü, polisi metrelerce sürükledi!

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Başiskele Ömer Türkçakal Bulvarı Yuvacık Sapağı mevkiinde araçlarda rutin uygulama yapıldığı sırada durdurulan araç kaçarken polisi sürükledi

Uygulama noktasından kaçan sürücü, polisi metrelerce sürükledi!
banner158

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Başiskele Ömer Türkçakal Bulvarı Yuvacık Sapağı mevkiinde araçlarda rutin uygulama yapılıyordu. Bu sırada polis kontrol noktasına yanaşan 06 CHP 50 plakalı aracın sürücüsünün rahat tavırları dikkat çekti. Polisin aracı durdurarak uygulama yapacağı sırada aracın sürücüsü, denetimi yapan polis memuru evrakları istediği sıradan aniden gaza basarak kaçmaya başladı. Denetim yapan polis, birkaç metre aracın yanında sürüklenerek yaralandı. 

Çevrede bulunan polis ekipleri bir yandan yaralanan meslektaşlarına yardıma koşarken diğer yandan kaçan aracın peşine düştü. Yaşanan olay nedeniyle yaralanan trafik polisinin sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, her yerde denetim noktasından hızla kaçan ve neredeyse bir polisine ölümüne sebep olacak o sürücüyü arıyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER