banner131

08 Ağustos 2020 Cumartesi

Motorine zam geliyor!

Daha yeşil ve yaşanabilir Çayırova

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin , daha yeşil ve yaşanabilir Çayırova hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2019 yılında ilçede yeşil alanın artırılması için yaptığı çalışmalarla birlikte, mesire alanları ve kavşaklarda yeşillendirme, parklarda bakım ve revize gerçekleştirdi.

banner158
09 Ocak 2020 Perşembe 10:53
Daha yeşil ve yaşanabilir Çayırova

 

2019 yılında rutin uygulamaların dışına çıkarak daha da kaliteli bir hizmet üreten Çayırova Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yıl boyunca çevre düzenlemeleri başta olmak üzere birçok çalışmaya imza attı. 2 parkta tamamen revize çalışmasını başlatan müdürlük, bazı parklarda kısmi bakım  yaptı.

 

Yıl boyunca özellikle yeşil alanları arttıracak uygulamalar gerçekleştiren Çayırova Belediyesi, mevcut yeşili koruyarak, yeni alanlar da üretti. Parklarda ve mesire alanlarında gerçekleştirdiği yeşillendirme çalışmalarını caddelerdeki refüjlerde ve kavşaklarda da sürdüren belediye, mesire alanlarında ihtiyaç duyulan noktalarda mescit ve wc hizmete açtı.

 

Budama, tırpan, çim ve ot biçimi gibi çalışmalara ek olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesindeki seralarda bitki yetiştirme çalışmalarını da sürdüren kurum, parklarda aydınlatma ve oyun gruplarında bakım çalışmalarına da devam ediyor.

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV