banner129
19 Ekim 2018 Cuma

D- 100 'de Tır Otobüse Çarptı:8 Yaralı

Özel Seymen’den Bahar Şenliği

Özel Seymen Eğitim Kurumları Darıca Ayşe Seymen Yerleşkesi, Darıca Cumhuriyet Meydanı’nda yoğun bir katılımla Bahar Şenliğini gerçekleştirdi. Bir bayram havası içinde geçen şenlik, bir kurumun tüm birimleriyle ihtiyaç sahipleri için nasıl da tek vücut olabileceğinin mesajını verdi.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 13:28
Özel Seymen’den Bahar Şenliği

  Bu önemli güne Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, diğer protokol üyeleri, Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı, Mali İşler Koordinatörü Cevdet Turan, çok sayıda veli ve şenliği gören birçok Darıcalı katıldı.

Seymen Eğitim Kurumları, Anasınıfından Liseye kadar tüm bölümlerinin yapmış olduğu çalışmaları alanda sergileme fırsatı buldu. Anasınıfı ve İlkokul Öğretmen ve Öğrencilerinin hazırladığı  El Emeği Göz Nuru Birçok Çalışmayla; Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, Kitap Panayırıyla, Aşık Sesiyle; Matematik Bölümü, Akıl Oyunlarıyla, Görselleriyle; Fen Bölümü, Bilim Şenliğiyle, Robotik Kodlamayla; Sosyal Bilimler Kukla Oynatma ve Alanına Özgü Maketleriyle; Yabancı Diller Bölümü, Alanına Özgü İngilizce Fransızca Birçok Çalışmayla; Uygulamalı Dersler, Müzikle Resimle Sporla dolu dolu bir gün yaşatarak katılımcıların hem bilgilenmelerini hem de eğlenmelerini sağladılar. Seymen Eğitim Kurumları’nın çocuklar için kurduğu Şişme Oyun Parkuru, çocukların gülen yüzü oldu.  Şenlikte bulunan katılımcılar, bilgilenmenin ve eğlenmenin verdiği mutluluğu dile getirirdiler.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner127
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV