banner131

banner130

banner157
24 Mayıs 2019 Cuma

İzmit'te Halk Otobüsü Devrildi! Çok Sayıda Yaralı Var

Karaosmanoğlu, ‘’Sizlerle gurur duydum’’

Başkan Karaosmanoğlu, Türkiye Kız Anadolu İmam Hatip Liseleri Arapça Proje Okulları Münazara yarışmalarında birinci olan Mehmet Akif Ersoy Kız İHL öğrencileri ve yöneticileriyle bir araya geldi.

15 Haziran 2016 Çarşamba 15:14
Karaosmanoğlu, ‘’Sizlerle gurur duydum’’
 Karaosmanoğlu, “Bu başarılar sizlerin eğitim hayatınızdaki yolculuğunuzun en önemli kilometre taşları olacaktır. Geleceğimizin donanımlı, özgür düşünen, üretken, ülkesine her alanda katkı sağlayan, girişimci, bilgili, dünyayı tanıyan, milli ve manevi değerlerine sahip ve hedefleri olan gençler olarak yetişmeniz bizlerin en çok arzu ettiği bir durumdur. Sizlerle gurur duydum” dedi.

ARAPÇA’YI NİTELİKLİ ÖĞRENİLMESİNİ TAKDİRLE KARŞILIYORUM

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 29-30-31 Mayıs 2016 tarihlerinde Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirilen ve burada büyük başarı yakalayarak, Türkiye Kız Anadolu İmam Hatip Liseleri Arapça Proje Okulları Münazara yarışmalarında birinci olan Mehmet Akif Ersoy Kız İHL öğrencilerini, Okul Müdürü Fatih Şenocak ve öğretmenleri İman Ulvani’yi makamında ağırladı. Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, “26 ülkede resmî dil olarak kabul edilen ve dünyada yaklaşık 450 milyon insanın konuştuğu Arapçayı daha nitelikli öğrenilmesi çabasını takdirle karşılıyorum” ifadelerini kullandı. “Arapça Öğretimini Geliştirme Projeleri” kapsamında, Akademi Lisan ve İlmî Araştırmalar Derneği danışmanlığında yürütülen yarışmalar; Türkiye genelindeki 10 yarışma bölgesinde, 10 dalda finale kalan 68 okulun katılımıyla gerçekleştirilmişti.

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner145
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV