banner157
12 Mayıs 2021 Çarşamba

Nisan ayında ihracat rekoru kırdık!
banner146

GEBZE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

  Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan KADIOĞLU ve  Basın İletişim Sorumlusu Halil BEŞER  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla teşekkür mesajı paylaştılar.  

banner158
08 Ocak 2021 Cuma 23:16
GEBZE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
banner159
 Sağlık Müdürü KADIOĞLU konuşmasında; “Covid-19 Salgını öncesinde ve sonrasında vatandaşlarımıza sağlıklı, güvenilir bilgiler sunan ve gece gündüz demeden çalışan tüm basın mensupları ve gazetecilere teşekkür ederim. Bu süreçte basın mensupları, Gebze Bölgemizi bilgilendirmek için yaptıkları gözlemleri, bağımsız kimlikleri, tarafsız duruşlarıyla sağlık kuruluşlarımız ve vatandaşlarımız arasında önemli bir köprü görevi görmektedir. İşte bu sebepten dolayıdır ki dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu pandemi sürecinde doğru ve sağlıklı bilgi edinme daha fazla önemli hale gelmiştir. Bu minvalde en önemli işlerden biri de basın mensupları ve özellikle gazetecilere düşmektedir.” dedi.
KADIOĞLU konuşmasının devamında; “ Bu süreçte basın mensuplarımıza yapılan çalışmalarımızı, sağlıklı ve doğru bir şekilde aktaran,  çalışan gazeteciler ile halkımız arasındaki iletişimi sağlayan Halil Beşer’e de özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.
     Basın İletişim Sorumlusu Halil BEŞER ; “Gebze Bölgemizde çalışan gazeteci arkadaşlarımıza katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu süreçte önemli bir kamu hizmetini ifa eden,  her durumda ve zorlu şartlarda insanların doğru bilgiye ulaşması için görevlerinin başında olan, tüm basın mensubu çalışanlarına ve özellikle Gebze’de çalışan gazeteci dostlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.
banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV