banner157
21 Haziran 2021 Pazartesi

İstanbul sallandı!

Gebze'de 24. Aile Sağlığı Merkezi hizmete başladı

Gebze Osman Yılmaz Mahallesinde hizmet vermeye başlayan Osman Yılmaz 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde toplam 2 Aile Sağlığı Hekimi ve 2 Aile Sağlığı Çalışanı kadrosunun olduğu birimde şu an hizmet vermeye başlayan 1 Aile Hekimi ve 1 Aile Sağlığı Çalışanı olduğu açıklandı.

banner158
13 Temmuz 2020 Pazartesi 19:52
Gebze'de 24. Aile Sağlığı Merkezi hizmete başladı
banner159
 Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu yaptığı yazılı açıklamada ; “COVID-19 salgını ile mücadelede haftanın 7 günü aktif ve kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Bu mücadele kapsamında Aile Hekimlerimizde aktif görev alıyor. Bizler de bu zincirde önemli bir yere sahip, hasta ile ilk temas noktasında bulunan birinci basamakta çalışan ve halk sağlığı açısından önemli bir yere sahip olan Aile Sağlığı Merkezlerimize Gebze’de bir yenisini daha ekledik.”dedi.

TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ
Birinci basamak sağlık hizmeti sunan Aile hekimlerimiz ve diğere sağlık çalışanlarımız COVID-19 salgını sürecinde göstermiş oldukları gayret ve özverilerinden dolayı ilçemizdeki tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür eden Kadıoğlu konuşmasının devamında ; “ Gebze’mizde toplam 24 Aile Sağlığı Merkezimizde görevli 103 Aile Hekimimiz ve 97 Aile Sağlığı Çalışanımız ile hizmete devam etmekteyiz. Aile Hekimlerimiz başta kronik hastalarımızın takibinde ve birçok nedenle faklı sağlık sorunlarıyla Aile Sağlığı Merkezlerimize başvuran hastaların endişe duymadan, güvenle hizmet alabilmeleri için salgın sürecinde kendisine kayıtlı nüfusu yakından tanıyıp, ulaşılabilir olması, doğru danışmanlık sunabilmesi gibi ve benzeri sebepler dolayısıyla bu dönemde halkın sağlık ihtiyaçlarına daha iyi karşılık verebilmektedir. Osman Yılmaz 2 nolu Aile Sağlığı Merkezimizde toplam 2 Aile Sağlığı Hekimi ve 2 Aile Sağlığı Çalışanı olarak hizmet verecektir.” dedi.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV