07 Mart 2021 Pazar

Recep Tayyip Erdoğan Müjdeyi Verdi
banner146

Kaymakam Güler toplu ulaşımı denetledi!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler Kocaeli İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 2020/115 Sayılı Kararları gereği şehir içi ve şehirler arası yolcu taşımacılığı yapılan her türlü toplu ulaşım araçları ve Gebze Otogarında Covid-19 denetimi yaptı.

banner158
11 Kasım 2020 Çarşamba 14:13
Kaymakam Güler toplu ulaşımı denetledi!
banner159
  İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, Gebze Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Umur, İlçe Emniyet Müdürlüğü  Trafik Denetleme Büro Amiri Komiser Ersin Bozoklu, çok sayıda görevli polis memuru ve zabıta ile denetimler gerçekleştirildi.

Kaymakam Güler "Ülkemizde içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra salgının seyri ve olası riskler göz önünde bulundurularak hayatın her alanına yönelik uyulması gereken kurallar ve önlemler belirlenmektedir. Bu kapsamda denetimler gerçekleştiriyor halkımızın kurallara uyması yönünde çalışmalar yapıyoruz. 

​​​​​​​

Son zamanlarda ev ortamında, aile arasında ve halkımızın birlikte zaman geçirdiği sosyal ortamlarda yeterli özen ve dikkat gösterilmediğinden bulaştırma oranı hızla yükselmektedir. Virüsün yayılma hızını azaltmak için ev ziyaretlerini lütfen erteleyelim. Kalabalık ortamlardan uzak duralım. Başkalarının hayatını tehlikeye atarak vebale girmeyelim. Sevdiklerimizi korumak ve vicdan azabı çekmemek için her hal ve şartta, her ortamda maske-mesafe ve temizlik kuralına titizlikle uyalım. Hastanelerimizdeki Covid-19 hasta sayısı her geçen gün artmaktadır. Sizin desteğinize çok ihtiyacımız var. Sağlık çalışanlarımızın fedakârca yaptığı mücadeleye biz de “Maske-Mesafe-Temizlik” konularında konulan kurallara titizlikle uyarak destek verelim. Hep birlikte mücadele ederek virüsü yeneceğiz.dedi. 

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV