1 9

21 Şubat 2020 Cuma

Bakanlık'tan “zombi araç” önlemi!

Milli savaş gemisi “Kınalıada“ Deniz Kuvvetlerine teslim edildi

F-35 konusunda yaşananlar kararlığımızı artırdı" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kendi savaş uçaklarımızı da yapacağız. Madem uyuyan devi uyandırdılar sonuçlarına da katlanacaklar." ifadelerini kullandı.

banner158
29 Eylül 2019 Pazar 17:26
 Milli savaş gemisi “Kınalıada“ Deniz Kuvvetlerine teslim edildi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİLGEM Projesi kapsamında üretilen 4'üncü ve son Ada sınıfı korvet gemisi olan TCG Kınalıada'nın (F-514), Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na teslim törenine katıldı.


Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, "Son dönemde dünya ve Akdeniz'de yaşanan hadiseler bize her alanda olduğu gibi denizlerde de çok daha güçlü olmamız gerektiğini işaret ediyor." ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin bugün dünyada bir savaş gemisini milli imkanlarıyla tasarlayan, inşa eden ve idamesini gerçekleştirebilen 10 ülkeden biri olduğunu belirten Erdoğan, "Kendi savaş uçaklarımızı da yapacağız. Madem uyuyan devi uyandırdılar sonuçlarına da katlanacaklar." diye konuştu.
Erdoğan, konuşmasında şunları söyledi:
"Gemi makinelerinden deniz toplarına, füzelere, torpidolara, elektronik sistemlere kadar her alanda yerli ve milli imkanları en üst seviyeye çıkarmakta kararlıyız."

Türkiye'nin savunma sanayi alanında son dönemde katettiği mesafe istiklaline ve istikbaline daha güvenli bakmasını sağlamıştır."


banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV