banner53

28 Ekim 2020 Çarşamba

Borç yapılandırması paketi Meclis’te!
banner146

Sapanca Güzelleşiyor

Uğur GENCER/ Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri havaların ısınmasıyla hummalı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürü Kazım Şirin, ekiplerin ana arter, kavşak, refüj, park ve bahçeler gibi alanlarda aralıksız olarak çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

banner158
28 Temmuz 2020 Salı 13:26
Sapanca Güzelleşiyor
Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri havaların ısınmasıyla hummalı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürü Kazım Şirin, ekiplerin ana arter, kavşak, refüj, park ve bahçeler gibi alanlarda aralıksız olarak çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Şirin, şehrin muhtelif yerlerinde boyama, budama, çim biçilmesi, kuruyan dalların kaldırılması, yeşil alanların bakımlarının yapılmasıyla kente güzel bir görünüm kazandırıldığını kaydetti. Çalışmaların yalnızca belediye ekiplerinin yapmasıyla değil mutlaka korunmasının da gerektiğini de ifade etti.

 

Çünkü Sapanca hepimizin

Şirin, “Yapılan hizmetler, Sapanca halkı içindir. Bizler ilçemize ve ilçemize gelenlere hizmet etmek için görevlerimizin başındayız. İlçemizin güzelleşmesi için tüm gayretimizle çalışmaktayız. Hizmetleri yapmak kadar korumakta önemlidir. Halkımızdan istediğimiz tek şey, yapılan hizmetlere sahip çıksınlar ve korusunlar. Çünkü Sapanca hepimizin, yeşil alanların daha iyi görünmesi için biz bakımlarımızı yapıyoruz, halkımızdan buraların korunması için sıcak közleri dökmemeleri, yiyecek kalıntılarının atılmaması gibi hususlarda dikkat etmelerini rica ediyoruz” açıklamasında bulundu.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV