10 Nisan 2021 Cumartesi

Kabine toplanıyor; Ramazana özel tedbirler gelebilir!
banner146

SEDAŞ’ın Fırsat Eşitliği Çalıştayı Başarı İle Tamamlandı

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, SEDAŞ’ın yürüttüğü “Fırsat Eşitliği” konulu sosyal sorumluluk projesi için başlatılan çalıştayı başarı ile tamamlayan SEDAŞ proje kurulu üyelerini tebrik etti ve başarı belgelerini SEDAŞ İcra Başkan Yardımcısı Petr Zachoval ile birlikte verdi.

banner158
01 Eylül 2018 Cumartesi 12:32
 SEDAŞ’ın Fırsat Eşitliği Çalıştayı Başarı İle Tamamlandı
banner159

SEDAŞ’IN FIRSAT EŞİTLİĞİ KURULU OLUŞTURULDU

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve icra Başkanı Bekir Sami Güven, “Fırsat Eşitliği” konulu sosyal sorumluluk projesi çalıştayının sonunda katılımcılar için yapılan başarı belgesi teslim töreni sırasında yaptığı konuşmada; SEDAŞ 9 yıldır özel şirket statüsünde Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce de yatırım, işletme bakım, aydınlatma sayaç okuma, kayıp kaçak mücadelesi faaliyetlerini sürdürürken,   bu çalışmalarının dışında bulunduğu bölgeye sosyal sorumluluk projeleriyle de katma değer sağlamayı hedefliyor. 

“Fırsat Eşitliği Projesine” yapılan çalıştay hareketi ile start verdik. Hep birlikte proje kapsamında olumlu adımlar atacağız. Bu proje ile ön yargılarımızı, tavırlarımızı ve yerleşik fikirlerimizi gözden geçireceğiz. Öncelikle Şirketimiz kurumsal dilinde erkek ve kadın ayrımcılığına yer vermeden, yaptığımız işlerle ilgili ‘Kadın İşi’ veya ‘Erkek İşi’ gibi mevcut kalıp yargıları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar, el birliği ve işbirliği yapacağız.” dedi.

SEDAŞ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ İLE TOPLUMA KATKI SAĞLAYACAK

Güven konuşmasının devamında; “Tüm çalışanlarla projenin içeriğinin yaygınlaştırılarak paylaşılması, bu konuda top yekün farkındalık yaratılması, Şirketimiz organizasyon yapısının her kademesinde bakış açılarımızda  ve tutumlarımızda  'iyi' olarak belirlenen durumumuzu 'en iyi'ye yükseltmek öncelikli hedefimiz olacak. Ülkemizde “toplumsal cinsiyet ve fırsat eşitliği” kapsamında çok güzel çalışmalar olduğuna tanık oluyoruz. Bu anlayış ve düşüncenin toplumumuzda daha da çok yaygınlaşacağına, SEDAŞ olarak bizlerin de bu proje ile içinde yaşadığımız topluma, ülkemize ve milletimize gereken katkıyı sağlayacağımıza inanıyorum.”dedi.

PROJE KURULU ÜYELERİNE SERTİFİKALARI VERİLDİ

Güven, konuşmasında “Fırsat Eşitliği Kurulunda” görev yapan tüm arkadaşlarıma yapacakları çalışmalarda başarılar diliyor, şimdiden kendilerine güzel önerilerle, hızlı aksiyon aldıkları ve  proje çıktısı olacak hedefler belirledikleri için  teşekkür ediyorum.” diyerek, İcra başkan Yardımcısı Petr Zachoval ile birlikte  Proje Kurulunda görev alan SEDAŞ çalışanlarına sertifikalarını verdiler. Yapılan törenin sonunda,  SEDAŞ yöneticileri ve proje ekibi üyeleri  günün anısı olarak hep birlikte fotoğraf çektirdi. 

banner136
Anahtar Kelimeler: Sedaş

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV