banner129
17 Şubat 2019 Pazar

Marmara Denizi’nde deprem!

Başkanlara “İşi hızlı tutun” talimatı!

Kocaeli mitinginde “Gebze Kışlası ile Hünkâr Çayırı Millet Bahçesi olacak” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu düzenlemenin hızlandırılmasını istedi…

12 Haziran 2018 Salı 12:46
Başkanlara “İşi hızlı tutun” talimatı!

Partisinin Kocaeli mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan, “Gebze kışlasının olduğu yerde, 400 dönümlük alanda millet bahçesini kuruyoruz, kışla içine de büyük cami olacak” diyerek bu işin hızlı bir şekilde yerine gelmesi için kürsüden belediye başkanlarına “Burada Belediye başkanlarının işi hızlı tutması lazım” talimatını verdi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önceki gün akşam düzenlediği Kocaeli mitinginde Gebze Bölgesi için yeni ve devam etmekte olan projeler için şöyle demişti: “Gebze kışlasının olduğu yerde, 400 dönümlük alanda millet bahçesini kuruyoruz, İngiltere’nin Hyde Parkı varsa, Kocaeli’nin Millet Bahçesi var. Bize yakışmaz mı? Yapmadılar bugüne kadar. Bu dert işi. Hemen yanına Kocaeli’ne yakışır bir camii inşa edeceğiz. Kocaeli’nde bu ihtişama yakışır, büyük bir camii yok. Burada Sayın Belediye Başkanının işi hızlı tutması lazım. Hemen Hünkar Çayırı’nın bulunduğu bölgeyi Millet Bahçesine çevireceğiz. Sağlık alanında Kocaeli’ni yeni bir lige taşıyoruz. Şehir hastanemizi inşallah 2020 yılının başında tamamlayıp sizlerin hizmetine sunuyoruz. 400 yataklı Gebze Fatih Devlet Hastanemiz önümüzdeki ay hizmete giriyor. Bölünmüş yol uzun uzunluğu iki kat arttırdık. Kendi sınıfında dünyada 4. köprü olan Osmangazi Köprüsünü tüm Türkiye’ye kazandırdık. Kuzey Marmara Otoyolu Kurtköy-Akyazı arasının sözleşme bedeli 4.5 katrilyon. Bu devasa projeyi de 2020 yılında tamamlıyoruz. Gebze’de ilk etabını tamamladığımız bilişim vadisi ülkenin kendi teknolojisi ürettiği ve ihraç ettiği merkez olacak. Gebze’ye milli çip fabrikamızı kuruyoruz.”

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner127
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV