17 Mayıs 2021 Pazartesi

Kamuda mesai saatleri kaçta başlıyor?
banner146

Bıyık ve Karaosmanoğlu, Derneklere Misafir Oldu !

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçe yönetimiyle birlikte hafta sonu Darıca’da faaliyet gösteren derneklerin misafiri oldu. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’yla birlikte Darıca sahilde yürüyüş yapan Bıyık, yürüyüşün ardından Karaosmanoğlu’yla birlikte Trabzon Şalpazarı Derneği’nin kahvaltısına katıldı.

banner158
20 Aralık 2017 Çarşamba 12:21
 Bıyık ve Karaosmanoğlu, Derneklere Misafir Oldu !
banner159

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçe yönetimiyle birlikte hafta sonu Darıca’da faaliyet gösteren derneklerin misafiri oldu.  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’yla birlikte Darıca sahilde yürüyüş yapan Bıyık, yürüyüşün ardından Karaosmanoğlu’yla birlikte Trabzon Şalpazarı Derneği’nin kahvaltısına katıldı. Dernek üyelerine kendilerini ağırladığı için teşekkür eden İlçe Başkanı Bıyık, daha sonra ekibiyle birlikte Samsun Yakakent Derneği’ne konuk oldu. Darıca’daki çalışmalar ve ülke gündemiyle ilgili görüş alışverişinde bulunan Bıyık, dernek üyelerinin sorunlarını da dinledi. Bıyık, Adi İpekçi Mahallesi Muhtarı İsmail Aydın’ın oğlunun sünnet düğününe de katılarak mutluluklarına ortak oldu.

MAHALLE TEŞKİLATI YENİLENDİ

Bıyık ve beraberindeki heyet hafta sonu yoğun bir tempoda gerçekleştirdikleri düğün dernek ziyaretlerinden sonra AK Parti Sırasöğütler Mahalle Teşkilatı’nın yenilenen yeni binasını inceledi. Mahalle Başkanı ve yöneticileriyle toplantı yapan İlçe Başkanı Bıyık, yeni mahalle teşkilatının Ak Parti’ye yakışan bir yer olduğunu ifade ederek mahalle başkanı ve yöneticilerine teşekkür etti. AK Parti’nin başarısında mahalle teşkilatlarına büyük görevler düştüğünü ifade eden Bıyık, “AK Parti, bütün birimleriyle uyumlu bir çalışma içerisinde. Ana kademe, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte mahalle teşkilatlarımız, gece gündüz demeden fedakârca çalışıyor. Sizler mahallede bizlerin gözü kulağısınız. Hepinize büyük görevler düşüyor” dedi.

 

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV