26 Kasım 2020 Perşembe

Bülent Arınç istifa etti.
banner146

Karaosmanoğlu, ‘’2023 hedeflerimize yürüyeceğiz’’

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli 2 No'lu Adliye Şubesi Başkanı Figen Karadağlı ve yönetimini makamında konuk etti.

banner158
19 Ağustos 2018 Pazar 13:55
 Karaosmanoğlu, ‘’2023 hedeflerimize yürüyeceğiz’’

 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Memur-Sen’e bağlı Büro Memur-Sen Kocaeli 2 No'lu Adliye Şubesi Başkanı Figen Karadağlı ve yönetimini makamında konuk etti. Kenti ve üyeleri için çalışan sendikaların varlığından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Türkiye’nin gelişmesi, birliği ve beraberliği için çalışan sizler gibi sendikalar ve üyeler bizlere güç ve kuvvet veriyor. Bugünlerde ülkemiz için ortaya konan çok farklı senaryolar duyabilirsiniz; Ülkemiz geleceğin karanlık olduğu söyleyen ve bunu sosyal medya mecralarında çığırtkanlığını yapan art niyetli kişilere tepkisiz kalmamalıyız” dedi.

 

“KİMSE BİZLERİ HAİN OYUNLARLA KÖŞEYE SIKIŞTIRAMAZ”

Büro Memur-Sen Kocaeli 2 No'lu Adliye Şubesi Başkanı Figen Karadağlı nezdinde üyelerine selam gönderen Başkan Karaosmanoğlu, toplum olarak ülkemizin daha güzel günlere ulaşmasını istemeyen fitnecilere devletimiz gereken önlemleri aldığını da dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Bu kötü niyetli kişilerin amacı elbette ki insanlarımızı karamsarlığa itmek, fitne sokmak ve Devletimize olan güvenin sarsılmasını sağlamaktır. Ama şunu bilmelidirler ki biz zorluklara göğüs germeyi, bir arada, diri olarak kalmayı atalarımızdan miras olarak aldık. Kimse bizleri hain oyunlarla köşeye sıkıştıramaz. Ben inanıyorum ki bu günleri hep birlikte atlatacağız ve daha güçlü bir şekilde 2023 hedeflerimize yürüyeceğiz” açıklamasını yaptı.

 

“KADIN GÜÇLÜ OLURSA TOPLUM GÜÇLÜ OLUR”

Büyükşehir Belediyesi olarak kadınlara ve gençlere özellikle projeler ürettiklerini dile getiren Karaosmanoğlu, “Anne Şehri Kocaeli” markasını daha da ileri taşımak için yoğun bir çaba içerisinde olduklarını da belirterek, “Büro Memur-Sen Kocaeli 2 No'lu Adliye Şubesi üyelerini ortaya koyduğumuz her kadın ve gençlik projesine davet ediyorum. Ortak projeler üretebilir veya bizlerin gerçekleştirdiği çalışmalarda sizlerde yer alabilirsiniz. Biliyoruz ki kadın güçlü olursa toplum güçlü olur. Buna inanıyor ve bunun için hizmet üretiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV