banner166

Çolakoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Farkındalık Yaratıyor

Uğur GENCER/ Gebze Kültür Merkezi’nde düzenlenen Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yoğun katılım sağladığı bilim söyleşileri etkinliği, Düzce Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Kimya Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Bülbül’ün katılımıyla gerçekleşti.

Çolakoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Farkındalık Yaratıyor
banner158
banner174

Gebze Kültür Merkezi’nde düzenlenen Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yoğun katılım sağladığı bilim söyleşileri etkinliği, Düzce Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Kimya Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Bülbül’ün katılımıyla gerçekleşti.

Programda TÜBİTAK tanıtım videosu izlendikten sonra Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Aycan Çamlıbel’in açılış konuşması sonrasında Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Bülbül "Gıda ve Gıda Güvenliği Arzı" ile ilgili sunumunu yaptı.

Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Bülbül’ün Sunumu Keyifle İzlendi

Bilim insanlarına önem veren Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Bülbül’ün akıcı sunumunu pürdikkat izlediler. Öğrenciler Bülbül’ü adeta soru yağmuruna tuttular. Bülbül, öğrencilerin sorularını tek tek yanıtladı.

Okul Müdürü Çamlıbel’den Teşekkür

Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Aycan Çamlıbel, Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Bülbül’e özellikle okul adına yaptıkları başvuruyu ve daveti kabul ettiğinden dolayı onur duyduklarını belirterek teşekkür belgesi takdim etti.  

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2023, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER