banner166

İYİ Parti Gebze‘den esnafa sürpriz

Uğur GENCER/ İYİ Parti Gebze Gençlik kolları başkanı Berkay Uysal ve İYİ Partili gençler bir ilke imza attı.

İYİ Parti Gebze‘den esnafa sürpriz
banner158
banner174

İYİ Parti Gebze Gençlik kolları başkanı Berkay Uysal ve İYİ Partili gençler bir ilke imza attı.

İYİ Parti Gebze Gençlik kolları başkanı Berkay Uysal partili gençlerle birlikte Gebze esnaflarına İYİ Parti Gebze Belediye Başkan adayı Sadık Güvenç’in üzerinde “Helal rızık peşinde koşan, ekonomimizin direği esnaflarımızın iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünce ile hayırlı ve bol kazançlar diler, günün ilk siftahının iş yerinize bereket getirmesini temenni ederim.” Yazılı el broşürünün arkasına 1 tl yapıştırarak geceden esnafların kapılarına ve kepenklerine bıraktılar.

Esnaftan Teşekkür

Sabah iş yerini açan Gebzeli esnaf şaşkınlık yaşayarak yeni güne başlamanın mutluluğu ile  İYİ Parti Gebze Gençlik kolları başkanı Berkay Uysal ve ekibine inceliklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Esnaflarımıza sürprizlerimiz devam edecek

İYİ Parti Gebze Gençlik kolları başkanı Berkay Uysal, Helal rızık peşinde koşan Gebzeli esnaflarımızın her zaman yanında olarak farkındalık yaratmak amacıyla gençlik kolları olarak ekipçe böyle bir girişimde buluştuk. Gün boyu değerli esnaflardan teşekkür telefonları aldık. Esnaflarımıza sürprizlerimiz devam edecektir. Bizi takip etmeye devam etsinler. Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER