ALİ KEMAL AYDIN, BAH'I ZİYARET ETTİ

BÖLGEMİZ İŞ VE SİYASET DÜNYASININ RENKLİ İSİMLERİNDEN ALİ KEMAL AYDIN, BÜYÜK ANADOLU HASTANELERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI DOKTOR YAKUP YÖNTEN İLE BAŞHEKİM DOKTOR NİLGÜN YÖNTEN'İ ZİYARET ETTİ.

ALİ KEMAL AYDIN, BAH'I ZİYARET ETTİ
banner158
banner174

Kısa bir süre sonra açılışı gerçekleşecek olan Darıca Büyük Anadolu Hastanesinin kurucusu ve BAH Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Yakup yönten ile Başhekim Doktor Nilgün Yönten'i ziyaret ederek bölgemize ve ülkemize gerçekleştirilen bu önemli sağlık yatırımı konusunda tebriklerini ve teşekkürlerini ileten Ali Kemal Aydın, Yönten çiftine özel olarak tasarlanmış 3 boyutlu Atatürk portresi hediye ederek başarılarının devamını diledi. 

Bu tür yatırımların desteklenmesi gerektiğine dikkat çeken Aydın, Uzun yıllardır bölgemize ve ülkemize sağlık alanında hizmet veren ve başarıları ülke sınırlarını aşan Yönten çiftinin Darıca ilçesine gerçekleştirdikleri bu yatırımın sağlık turizmi açısından da bölgemize değer katacağını sözlerine ekledi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren BAH Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Yakup Yönten ise eşsiz hediyeleri ve iyi dilekleri için Ali Kemal Aydın'a teşekkür ederek, DARICA BAH Hastanesinin kısa sürede bölgemiz ve ülkemizin hizmetine gireceğinin müjdesini verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER