17 Mayıs 2021 Pazartesi

Kamuda mesai saatleri kaçta başlıyor?
banner146

Çelik: “Hünkar Çayırı 30 yıllık kiraya verildi!”

Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, Gebze’de bulunan Hünkar Çayırı alanının 30 yıllığına Erzincan Kültü ve Eğitim Vakfı’na eğitim amaçlı kiraya verildiğini söyledi.

banner158
30 Aralık 2017 Cumartesi 12:48
 Çelik: “Hünkar Çayırı 30 yıllık kiraya verildi!”
banner159

Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, Gebze’de bulunan Hünkar Çayırı alanının 30 yıllığına Erzincan Kültü ve Eğitim Vakfı’na eğitim amaçlı kiraya verildiğini söyledi. Normalde metrekaresinin 7 bin TL’ye satılabilecek bir yeri bu vakfa 700 TL’ye verileceğini söyleyen Çelik, alanın vakfa verilmesiyle ilgili belgeyi de paylaştı.

30 yıllığına kiraya verildi

Nurettin Çelik, Hünkar Çayırı alanının eğitim amaçlı kullanılmak üzere 30 yıllığına Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı’na kiralandığını belirterek, “Kocaeli Gebze bölgemizin hem sanayisi hem de kültürüyle farklı bir yapı var. Fatih Sultan Mehmet’in karargahını kurduğu ve Hünkar Çayırı olarak ifade edilen  tarihi alanımız orada mevcut. Yıllardan beri orada Gebze Belediyesi bu çalışmaları yapıyordu. Orada bir köprümüz, ona ait bir namazgahımız, çayır alanımız mevcuttu. Burada çeşitli etkinlikler yapılıyordu. Bu alan 195 dönümlük bir alan. Şimdi bakıldığına bu alanın bir vakfa 30 yıllığına eğitim amaçlı kiraya verildiğini gördük. Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı’na 30 yıllığına eğitim amaçlı kiraya verildiği gözüküyor” diye konuştu.

 Yıllık 460 bin TL

Çelik, alanın yıllık 460 bin TL bedelle verildiğini de belirtti.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV