05 Aralık 2020 Cumartesi

Siirt'te 5 büyüklüğünde deprem !

Karaosmanoğlu, “Türkiye, mazlumların sığındığı liman olmuştur”

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Cem Evleri Dernek Başkanları ve Dilovası Dernekler Federasyonu Yönetimini makamında kabul etti.

banner158
18 Ağustos 2018 Cumartesi 12:00
Karaosmanoğlu, “Türkiye, mazlumların sığındığı liman olmuştur”

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Cem Evleri Dernek Başkanları ve Dilovası Dernekler Federasyonu Başkanı Ercan Güneş ve yönetimini makamında kabul etti. Kafkasya, Avrupa, Asya, Afrika kıtalarının buluşma noktasında yer alan dünya coğrafyasında önemli bir yere sahip olan bir bölgede yaşadıklarını görüşmede özellikle belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Türkiye’nin gönül dünyamız olan her bölgesi ile köklü tarihi ve kültürel bağları var. Bu birliktelik dün ne ise bugünde aynıdır ve ayrılmaz bir parçadır. Bugün geldiğimiz süreçte ülkemiz dünya üzerinde mazlumların sığındığı huzur limanı olmuştur” dedi.

 

“HERKESE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞMEKTEDİR”

Bizi biz yapan kültürümüzü ve medeniyetimizi yaşatmaya, Gelecek kuşaklara aktarmaya gayret gösteriyoruz diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaeli’miz, farklı kültürlerin bir arada huzur içerisinde yaşadığı güzel bir şehirdir. Kocaeli huzur ve istikrar, bölge ve dünya huzuru açısından önemli bir misyona da sahiptir. Bu nedenle huzur ve istikrarın korunması için herkese büyük görevler düşmektedir. Kardeşliğimizi ve beraberliğimizi sıkı tutmalıyız. Güçlü devlet, güçlü millet, birbirimize sahip çıktığımız ve değerlerimizi koruduğumuz sürece baki kalacaktır” şeklinde konuştu.

 

“BU ÜLKENİN SAHİPLERİ OLAN SİZLERİN SORUMLULUKLARI VAR”

Hep birlikte bu güzel kültürlerimize, inançlarımıza ve yaşam değerlerimize sahip çıkmanın verdiği memnuniyeti ve mutluluğu belirtmek isterim vurgusu yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bu ülkenin sahipleri olan sizlere çok büyük sorumluluklar düştüğünü de ifade etmek isterim. Hep birlikte çok çalışacağız ve üreteceğiz. Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün koyduğu hedeflere ulaşmak için her birimiz sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmelidir” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşmeler karşılıklı yapılan fikir alışverişinin ardından sona erdi.


banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV