banner131

banner130

28 Mayıs 2020 Perşembe

Kocaeli Gelecek Partisi İl Başkanı Sahte Haber Sitesi Açıyor

KİSGDER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİNDE İŞ GÜVENLİĞİ UYGULAMALARINI ANLATTI

İş sağlığı ve güvenliği haftası dolayısı ile eğitimleri hızlandıran KİSGDER Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksekokulu öğrencilerine iş hayatında uygulayacakları yöntemleri ve denetim kriterlerini anlatarak meslek hayatlarına hazırlıklı başlamaları noktasında katkı sundu.

banner158
11 Mayıs 2019 Cumartesi 14:03
KİSGDER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİNDE İŞ GÜVENLİĞİ UYGULAMALARINI ANLATTI

 İş sağlığı ve güvenliği haftası dolayısı ile eğitimleri hızlandıran KİSGDER Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksekokulu öğrencilerine iş hayatında uygulayacakları yöntemleri ve denetim kriterlerini anlatarak meslek hayatlarına hazırlıklı başlamaları noktasında katkı sundu. Açılış konuşmalarında Prof. Dr. Gazi Uçkun iş sağlığı ve güvenliğinin toplumsal bir mesele olduğunu, iş güvenliği konusunda toplumun tamamının bilinçlenmesi ve ortak hareket edilmesi gerektiğini ifade etti.

 

Öğrencilerle İnteraktif bir eğitim yapan KİSGDER yönetim kurulu üyesi Serhat Yavuz öğrenciler ile “İş güvenliği uzmanı kimdir” ve “görev ve yetkileri nedir?” sorularını yanıtladı. Eğitimde Asbest konusu dikkat çekti. Asbestin tehlikelerini ve nerelerde bulunduğunu anlatan Cafer Fidan Asbeste maruz kalan kişilerin akciğer kanseri olduğunu ve bu tip hastalıkların yıllar sonra ortaya çıkabileceğini ifade etti. Başkan Abbas Musa Gökburun İş güvenliği noktasında teknik noktalara değinerek öğrencilerle fikir alışverişi yaptı. Öğrencilerin mesleki noktada kendileri geliştirmeleri için kişisel gelişim ve teknik bilginin önemine değindikten sonra iş güvenliği uzmanı olarak tecrübelerini paylaştı.


banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV