banner131

12 Ağustos 2020 Çarşamba

TEM Otoyolu’nda büyük çalışma 460 gün sürecek!

Yeniden refah partisi il başkanı Mehmet ARAS basınla buluştu

Partinin yeni il binasında basınla buluşan ARAS gündeme dair değerlendirmelerde ve açıklamalarda bulundu. Basının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda ARAS’ a il yönetim kurulu eşlik etti.

banner158
06 Temmuz 2019 Cumartesi 14:11
 Yeniden refah partisi il başkanı Mehmet ARAS basınla buluştu

ARAS’ ın hükümete ağır eleştiriler yönelttiği açıklamalarından satır başları şu şekilde;
“iktidar 12,5 milyon emekli ve 2,5 milyon memurun merakla beklediği temmuz ayı zamlarını açıklamış bulunuyor. Buna göre hükümet memura ve emekliye % 5 zam vermiştir. Aynı hükümet çaya, şekere, elektriğe yüzde %15 zam yapmıştır. Böylelikle hükümet kaşıkla verip kepçe ile alma geleneğine devam edeceğini bir kez daha ispat etmiştir. Lakin halkın artık buna dayanacak gücü kalmamıştır. 
Halkımız bu manzara karşısında bizi gördüğü her yerde, neredesin ERBAKAN hocam diyerek boynumuza sarılmaktadır.
Bu ülkede iki tip siyaset anlayışı mevcuttur.
1. Vizyon ve komisyon siyaseti; yatlarda sefa sürmek, lüks araçlardan inmemek, ihaleler kovalamak üzerine kurulan bu siyaseti takip edenler, hem kendisini hem de yandaşlarını zengin ederler. Bu yolun takipçileri Siyonizm ve onun işbirlikçileridir.
2. Misyon siyaseti; güçlüyü haklı değil, haklıyı güçlü yapan siyaset biçimi budur. Bu siyaseti takip edenler sömürmezler, adil paylaşım yaparlar. Bu yolun takipçileri de milli görüşçülerdir.
Vizyon ve komisyon siyasetini güden Siyonizm kendisi lüks içinde yaşarken, kerpiç evlerde yaşayanların üzerlerine bomba yağdırmaktadır. Neden çünkü menfaati bunu gerektiriyor.
Misyon siyaseti ise menfaati değil hakkı esas alır. Bu yüzden bütün dünyanın petrolünü milli görüşçülere verseler bir tek mazlumun tek tüyünü koparmazlar. İşte bu yüzden dünyanın kurtuluşu da memurun, işçinin, emeklinin kurtuluşu ancak milli görüşçülerin iktidarı ile mümkündür. Yeniden refah partisinin iktidarı ile mümkündür.
Bu gün ülkeyi yönetenlerin hanımları başörtülüdür, kendileri namaz kılarlar, sarıklı cübbeli din adamları kanaat önderleri kendilerini destekliyor. Ama başaramıyorlar. Neden? Çünkü islam şekil dini değil esas dinidir. İslam şuur dinidir. 
İktidarın tezgahı bozuktur. Bozuk tezgahtan düzgün mal çıkarmak mümkün değildir. Tezgahın başında apoletlilerde olsa, başörtülülerde olsa, sarıklılar da olsa sonuç değişmez.
Üretim olmassa kalkınma olmaz!
Kapındaki araba ithal olur, babayiğit peşinde ömrün geçer.
Havadaki uçak ithal olur, S400, F35 kavgası bitmez.
Askerin silahı ithal olur, sıkışınca parça bulunmaz.
Ekmeklik un ithal olur, savaş olsa aç kalırsın.
Kurban bayramı gelir, ithal kurbanlık bulursun asıl bayramı ihraç edenler yapar.
Hatta samanı bile ithal edersin espri malzemesi olursun.

Kurtuluşun çaresi milli görüş gemisine binmektedir. Nuhun gemisi milli görüştür. Milli görüşün tek temsilcisi yeniden refah partisidir.

banner136

    Yorumlar

banner140
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV