1 9

22 Eylül 2019 Pazar

RAYLI TEKNOLOJİLER ENSTİTÜSÜ GEBZE'DE KURULACAK

Kazalara isyan edip, eylem yaptılar

Pekdemir İnşaat firmasının Başiskele ilçesi Kullar Mahmutpaşa Mahallesinde yaptığı toplam 936 konuttan oluşan “Evimiz Kocaeli” sitesinde yaşayanlar, sitenin giriş-çıkış kapısının bulunduğu Karamürsel Caddesi üzerindeki trafik sorunu nedeniyle tedirgin.

12 Haziran 2016 Pazar 14:17
Kazalara isyan edip, eylem yaptılar

Çok büyük bir site olan Evimiz Kocaeli Sitesi'nde bütün konutlar yavaş yavaş doluyor. Bu arada, sitenin ana kapasında çok yoğun giriş-çıkış trafiği var. Ama Karamürsel Caddesi üzerinde, site girişinde hiçbir düzenleme yapılmadı. Araçlar bu yoldan çok hızlı geçiyor. Son 6 aylık süre içinde bu bölgede, site girişinde 4 kaza oldu. 31 Ocak’ta meydana gelen kazada bir kişi de hayatını kaybetti. Site sakinleri bu sorunu duyurmak amacıyla bugün eylem yaptılar. 
KORKUYORUZ

Evimiz Kocaeli sitesi girişinde, Karamürsel Caddesi üzerinde toplanan site sakinleri, hayati tehlikelerinin bulunduğunu, korktuklarını haykırdılar, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı'nın bu bölgedeki sorunu çözmesini istediklerini söylediler. 31 Ocak’ta bu bölgede meydana gelen kazada hayatını kaybeden Mehmet Kamil Uner’in oğlu Ömer Uner, “Ben babamı burada kaybettim. Başka insanların ölmemesi için acil önlem istiyoruz” dedi.

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV