Başkan Toltar, Horasanlılarla Bir Araya Geldi

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Erzurum Horasanlılar Derneği yönetimi ve üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Toltar, Horasanlılarla Bir Araya Geldi
banner158
 Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Horasanlılar Derneği Yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi. Horasanlılar Derneği'nin kahvaltı programına Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın yanı sıra Dilovası Horasanlılar Dernek Başkanı Mehmet Bahar, Dilovası Dernekler Federasyonu Başkanı Ercan Güneş ve yöre dernek başkanları, İzmit Horasanlılar Dernek Başkanı, Körfez Horasanlılar Dernek Başkanı ile vatandaşlar katıldı.

 

HORASANLILAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

 

Programın açılış konuşmasını yapan Horasanlılar Dernek Mehmet Bahar, "Düzenlemiş olduğumuz programımıza katılımlarından dolayı Başkanımız Ali Toltar'a, meclis üyeleri, dernek başkanlarımıza ve işadamlarına teşekkür ediyorum. Derneğimiz kısa bir süre önce tadilata girdi ve tadilat sonrası hemşerilerimize yakışır bir mekan haline geldi. Derneğimizin yeni görünümüne kavuşmasına katkı sunan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bugün burada Dilovası Belediye Başkanımız Ali Toltar'ı ağırlıyoruz. Göreve geldiği günden bu yana derneklerimize sağladığı desteği hepimiz biliyor ve bir kez daha kendisine teşekkür ediyoruz. Ayrıca 3.5 yılda Dilovası'na sağladığı hizmetlerden dolayı da teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz."dedi.

 

HER HAFTA AYRI BİR DERNEK

 

Dernek Başkanının  ardından konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Halk toplantıları nezdinde başlattığımız ve her pazar bir derneğimize misafir olduğumuz toplantılarımız yoğun katılımla her geçen gün daha güzel bir şekilde devam ediyor. Her hafta ayrı bir dernekte hem dernek üyeleri hemde vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorun ve öneriler üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz.

 

DOĞDUĞUMUZ VE DOYDUĞUMUZ YER ÖNEMLİDİR

 

Hepimiz farklı memleketlerden buraya iş aş için bir araya geldik. Doğduğumuz ve doyduğumuz yerler bizim için önemlidir. Bizler geldiğimiz yeri unutmadan örf ve adetlerimizi unutmadan yaşadığımız yeri de kalkındırarak hayatımızı idame etmek zorundayız. Derneklerimiz bizim için her zaman önemlidir. Elimizden geldiğince destek vermeye onları yaşatmaya çalışıyoruz. 2014 yılında hizlerin destekleri ile başladığımız görevimizde sizlerin sorun ve sıkıntılarını çözmek ve yaşanabilir bir Dilovası hayalini gerçeğe dönüştürmek için çaba sarf ediyoruz.

 

ORTAK PAYDAMIZ DİLOVASI'DIR

 

Göreve başladığımız günden bu yana kısa orta ve uzun vadeli sorunlar için aynı şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İmkan ve kaynaklarımızı en iyi ve en verimli şekilde kullanmak için çalışıyoruz. Derneklerimizin ve hemşerilerimizin önerilerini her zaman dikkate aldık. Almaya da devam ediyoruz. Onun için dernek başkanlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Burada bulunan başta derneklerimiz olmak üzere hepimizin ortak paydası Dilovası'dır. İnşallah bundan sonrada daha sık bir araya gelerek Dilovası'nın sorunlarını el birliği ile çözecek ve yarınlara daha güzel bir Dilovası'nı bırakacağız."dedi.

 

Program sonunda Dilovası Horasanlılar Dernek Başkanı Mehmet Bahar, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'a derneklerine sundukları katkılarından dolayı plaket takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner165

banner164