banner166

Emniyetten Huzurlu Sokaklar uygulaması; 28 kişi yakalandı

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, il genelinde düzenlenen "Huzurlu Sokaklar" uygulamasında çeşitli suçlardan aranan 28 şahsı yakalayarak gözaltına aldı.

Emniyetten Huzurlu Sokaklar uygulaması; 28 kişi yakalandı
banner158
banner174

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde gerçekleştirilen "Huzurlu Sokaklar" uygulamasında, çeşitli suçlardan aranan 28 şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, uygulamalar kapsamında 5 bin 542 şahıs sorgulandı. Yapılan üst aramalarında ruhsatsız tabanca ve bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilen 3 şahıs hakkında adli işlem başlatıldı.

Yapılan trafik denetimlerinde toplam 539 araç kontrol edildi. Bu kontroller sonucunda, 6 araç trafikten men edilirken, 58 araç sürücüsüne ise idari para cezası uygulandı. Uygulama, Kocaeli genelinde huzur ve güvenliğin sağlanmasına yönelik önemli bir adım olarak değerlendirildi.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nün bu tür uygulamalarla suçla mücadelede kararlılıkla ilerlediği ve vatandaşların güvenliğini sağlama konusundaki çalışmalarını sürdüreceği belirtildi. Halkın güvenliğinin sağlanması amacıyla yapılan bu tür denetimlerin devam edeceği vurgulandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER