İlimizin mavi olmasında Cantürk’ün de büyük payı var

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca yaptığı açıklamasında Kocaeli’nin yüzde 75’i geçerek mavi renkte iller arasına girdiğini belirtti. İlimizin mavi renk olmasında diğer sağlıkçılar gibi Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Zafer Cantürk’ün de büyük payı var.

İlimizin mavi olmasında Cantürk’ün de büyük payı var
banner158
 

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca yaptığı açıklamasında Kocaeli’nin yüzde 75’i geçerek mavi renkte iller arasına girdiğini belirtti. İlimizin mavi renk olmasında diğer sağlıkçılar gibi Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Zafer Cantürk’ün de büyük payı var.

Kocaeli halkına aşıya karşı duyarlılık göstermeleri için grafiklerle paylaşım yaparak uyaran Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Zafer Cantürk Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sadettin Hülagü ile birlikte hastaneye tüm zorluklara rağmen yeni imkanlar ve mekanlarda sağlıyor.

Kocaeli bölgesinde Cantürk yeni poliklinik binası, onkoloji palyatif bakım hastanesi, yeni yoğun bakımlar, acil servis genişletilmesi, yeni servisler ve ameliyathane imkanları, tüp bebek ve kadın doğum genişletilmesi revizyonu, yeni MR ve tomografi cihazları, çocuk hastanesi, Yahya kaptan polikliniği ve kaferyalarla birlikte daha bir çok başarılı çalışmalarıyla ekipçe Kocaeli halkının takdirini kazanıyor.

Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Cantürk hasta bakıp ameliyatlar yaparken, diğer yandan bilimsel projelerine devam edip ulusal ve uluslararası kitaplar yazmaya devam ediyor.   

 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner165

banner164