ÇOCUKLARIN GÖZÜNDEN POLİSAN

Dilovası’nda faaliyet gösteren Polisan Holding, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlediği “Benim Gözümde Polisan” konulu resim yarışmasında dereceye giren çocuklara ödüllerini düzenlediği törenle verdi.

ÇOCUKLARIN GÖZÜNDEN POLİSAN
banner158

Polisan Holding çalışanlarının çocuklarına yönelik “Benim Gözümde Polisan” adlı resim yarışması düzenlendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen yarışmaya 40 çocuk katıldı. 40 eser arasında yapılan değerlendirme sonucunda 6 resim ödüle layık görüldü.

Personel çocuklarının katılımıyla düzenlenen yarışmada dereceye giren eserlerin sahipleri için, Polisan Holding’in Dilovası’nda bulunan fabrikasında ödül töreni düzenlendi. Tören fabrikada bulunan merhum Necmettin Bitlis’in Ofisi Şantiye’nin bahçesinde gerçekleşti. Törene Polisan Holding CEO’su Mehmet Hacıkamiloğlu, Polisan Holding Stratejik İnsan Kaynakları Direktörü Hilal Gökkaya, İnsan Kaynakları Müdürü Alev Kartal ve fabrika yöneticileri katıldı.

 

HERŞEY HAYAL ETMEKLE BAŞLAR

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Polisan Holding CEO’su Mehmet Hacıkamiloğlu, “Bizler büyük bir ailenin parçasıyız. Bizim kurucumuzun bir lafı var her şey hayal etmekle başlar diyor.  Mustafa Kemal Atatürk’te tam 101 yıl önce modern yeni Türkiye Cumhuriyeti’yle yol çıktı ve meclisi kurdu. Yüce meclisi kuran ulu önder Atatürk başta olmak üzere bütün silah arkadaşlarını bir kez daha rahmetle anmak istiyorum” dedi ve yarışmaya katılanlara teşekkür etti. Tören, ödüllerin ve hediyelerin taktiminim ardından kesilen 23 Nisan pastasıyla sona erdi.

 

DERECEYE GİRENLER

Birinciler;

Umut Ayaz (Polisan Holding-Halil Uğur), Rabia Fatıma Dalkıran (Poliport-Ergün Dalkıran)

İkinciler;

Asya Özyeşil (Polisan Holding- Tuba Öngel), Taha ve Nur Hilal Durmuş (Polisan Kansai Boya- Erdoğan Durmuş)

Üçüncüler;
Mihrimah Aksu (Polisan Kimya- Fevzi Aksu), Ahmet Efe Özacar (Poliport- Mutlu Özacar)

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner165

banner164