YAZLIK ILICA TESİSLERİ’NE 5 YENİ AİLE ODASI

YAZLIK ILICA TESİSLERİ’NE 5 YENİ AİLE ODASI

 YAZLIK ILICA TESİSLERİ’NE 5 YENİ AİLE ODASI
banner158

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Genel Koordinatör Nihat Abiş ve Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman ile birlikte ilçemizin adını tüm Türkiye’ye duyuran şifa kaynağı Yazlık Ilıca Termal Tesisleri’ne giderek bir dizi incelemelerde bulundu.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in prestij projem dediği ve yapıldığı günden itibaren hem Kocaelililerin, hem de şehir dışından gelen insanların yoğun ilgisine sahne olan Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıca Tesisleri, gelen yoğun talebi karşılamak adına, yeni aile odaları yapımına başladı. Bu kapsamda tesisler yanında bulunan ek binanın aile odaları olarak düzenlenmesi kararlaştırılmıştı.

5 AİLE ODASI YAPILACAK

Başkan Ellibeş yapımına başlanan yeni aile odasının çalışmalarını yerinde incelemek için Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıca Tesisleri’ne de bir ziyarette bulundu. Yapılan plan dahilinde ek binada bulunan alanda, 1 erkek masaj odası, 1 bayan masaj odası, 1 kese odası, oda içerisinde de sauna, jakuzi ve dinlenme odaları bulunacak. Çalışma kapsamında vatandaşlar için dizayn edilen 5 yeni aile odası yapılmış olacak.

YENİ ODALAR ILICA’YA YAKIŞACAK

Yapılacak olan aile odaları alanında incelemelerde bulunan Başkan Ellibeş yaptığı açıklamada, “Gölcük Belediyesi olarak prestij projem olarak gördüğüm Yazlık Ilıca Tesisleri’ni yaparken kafamızda, tüm Türkiye, hatta Dünya vatandaşlarına hizmet etmesi fikri vardı. Bu düşünce ile yola çıktık. Geldiğimiz noktada ilgi beklenenin üzerinde gelişti. Bu bizim halkımıza hediyemizdir. Ilıcamıza yoğun talepler dolayısı ile 5 tane daha yeni aile odası yapılmasına karar verdik. Çalışmalar hızla devam ediyor. Bu odaları tesisimize yakışır şekilde tüm vatandaşlarımızın kullanımı için dizayn edeceğiz. Kentimize hayırlı uğurlu olsun. Tüm vatandaşlarımızı Yazlık Ilıca’ya bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner165

banner164