GEBZE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

  Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan KADIOĞLU ve  Basın İletişim Sorumlusu Halil BEŞER  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla teşekkür mesajı paylaştılar.  

GEBZE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
banner158

 Sağlık Müdürü KADIOĞLU konuşmasında; “Covid-19 Salgını öncesinde ve sonrasında vatandaşlarımıza sağlıklı, güvenilir bilgiler sunan ve gece gündüz demeden çalışan tüm basın mensupları ve gazetecilere teşekkür ederim. Bu süreçte basın mensupları, Gebze Bölgemizi bilgilendirmek için yaptıkları gözlemleri, bağımsız kimlikleri, tarafsız duruşlarıyla sağlık kuruluşlarımız ve vatandaşlarımız arasında önemli bir köprü görevi görmektedir. İşte bu sebepten dolayıdır ki dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu pandemi sürecinde doğru ve sağlıklı bilgi edinme daha fazla önemli hale gelmiştir. Bu minvalde en önemli işlerden biri de basın mensupları ve özellikle gazetecilere düşmektedir.” dedi.
KADIOĞLU konuşmasının devamında; “ Bu süreçte basın mensuplarımıza yapılan çalışmalarımızı, sağlıklı ve doğru bir şekilde aktaran,  çalışan gazeteciler ile halkımız arasındaki iletişimi sağlayan Halil Beşer’e de özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.
     Basın İletişim Sorumlusu Halil BEŞER ; “Gebze Bölgemizde çalışan gazeteci arkadaşlarımıza katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu süreçte önemli bir kamu hizmetini ifa eden,  her durumda ve zorlu şartlarda insanların doğru bilgiye ulaşması için görevlerinin başında olan, tüm basın mensubu çalışanlarına ve özellikle Gebze’de çalışan gazeteci dostlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 23:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner165

banner164