banner157
24 Haziran 2021 Perşembe

Erdoğan:Birilerine imtiyaz sağlamak, menfaat devşirmek, birilerine makam, mevki sahibi kılmak değildir.

Gebze Tapu binası yenileniyor

Kaymakam Mustafa Güler, İlçe Tapu Müdürlüğündeki tadilat çalışmalarını inceledi.

banner158
10 Şubat 2021 Çarşamba 17:00
Gebze Tapu binası yenileniyor
banner159
 

Gebze İlçe Tapu Müdürü Ekrem Kumuşoğlu ve Kadastro Birim Sorumlusu Uğur Cengiz’den tadilat hakkında bilgi alan Kaymakam Mustafa Güler, tadilat çalışmalarının bitiminde, birimlerin vatandaşlara daha sağlıklı bir ortamda hizmet vereceğini belirterek tadilat işlerinin yakından takip edilmesini, hizmetlerin yürütülmesinde aksaklıklara sebep olacak imalat eksiklerine göz yumulmaması gerektiğini söyledi.  

 

Gebze Kaymakamı Güler “Sizden isteğim burada vatandaş memnuniyetini sağlamanız aynı zamanda vatandaşlarımızın hak kayıplarına uğramaması ve devletimizin çıkarlarını da koruyarak çalışmanızdır, hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Binanın onarılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.Önlemler alınarak çalışılıyor

 

Gebzeli Vatandaşlara daha iyi hizmet alabilmeleri için İlçe Tapu Müdürlüğü ve Kadastro Hizmet Birimi binasının genel tadilat yapım ihalesi yapılarak, 05 Ocak 2021 tarihinde yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı.

Binadaki tadilat çalışmaları sürerken vatandaşların Tapu ve Kadastro işlemlerinin de devam etmesi ve bir aksama yaşanmaması için azami ölçüde önlemler alınarak çalışmalara başlandı.


Tadilatın Nisan sonu bitmesi planlandı

 

Tadilat sonucunda çalışanlarımız daha nitelikli bir ortamda görev yapacakları gibi vatandaşlara Tapu ve Kadastro hizmetlerinde daha hızlı ve daha nezih bir ortamda hizmet verilmesi planlanmaktadır. Tüm Kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet verecek toplantı ve konferans salonu, geniş ve ferah bir bekleme salonu, vatandaş ve kamu çalışanının temasını en asgariye indirecek çalışma alanları yapılacaktır. Tadilatın Nisan ayı sonuna kadar yüklenici firma tarafından tamamlanması planlanmıştır.


Gebze Tapu Müdürü Ekrem Kumuşoğlu ve Kadastro Birim Sorumlusu Uğur Cengiz, Kaymakam Güler’e alakası, desteği ve ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

banner136

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV