banner166

Kaymakam Güler’den Başkan Büyükgöz’e Veda Ziyareti

2017 yılı Eylül ayından bu yana Gebze Kaymakamı olarak görev yapan ve 12 Ağustos tarihinde yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Tekirdağ Süleymanpaşa Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Mustafa Güler,  Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e veda ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Güler’den Başkan Büyükgöz’e Veda Ziyareti
banner158
banner174


Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede ilçeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Kaymakam Güler’e teşekkür eden Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz "Görev yaptığınız süre içerisinde yapmış olduğunuz başarılı hizmetlerden, kamu kurum ve kuruluşları arasında yarattığınız uyumlu işbirliğinden dolayı ilçe halkı adına şükranlarımızı sunuyoruz. Gideceğiniz yeni görev yerinde de başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum sizlere başarılar dilerim. Gebze’yi hiçbir zaman unutmamanızı diliyorum" ifadelerini kullandı.


Kaymakam Güler’de Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e kaymakamlık ve bağlı birimlerinin çalışmalarına vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ettiğini ifade ederek “Gebze ilçemize yapmış olduğunuz önemli hizmetlerden dolayı size ve ekibinize teşekkür ederim” dedi


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER