"ÜZERİNDE HER CANIN HAKKI VAR"

Gebze’de eğitim ve öğretim veren Ziya Gökalp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitimde faaliyetleri yanında oluşturduğu kurum kültürü ile çevresinde örnek olmaya devam ediyor.

"ÜZERİNDE HER CANIN HAKKI VAR"
banner158

Gebze’de eğitim ve öğretim veren Ziya Gökalp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitimde faaliyetleri yanında oluşturduğu kurum kültürü ile çevresinde örnek olmaya devam ediyor. Okul Müdürü Ekrem İbiş konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “ ZG ailesi olarak öğrencilerimize sadece eğitim faaliyetlerinde değil yaşamlarında da yol göstermek istiyoruz. Bu amaçla Ramazan ayı vesilesiyle “Hiç Kimse Kimsesiz Kalmasın Bu Ramazan ve Her zaman ”sloganıyla çıktığımız bu yolda Ziya Gökalp Mesleki ve Teknik Anadolu ailesi olarak öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin yoğun ilgisi ve hassasiyetiyle büyük bir yardımlaşma ve dayanışma havuzu oluşturduk. Okullar sadece bilginin aktarıldığı yerler değil aynı zamanda da değerlerimizin de yaşatıldığı yerleridir. Gençlerimize maddi ve manevi değerlerimizin öğretildiği yerler olarak, çevremizdeki sokak hayvanlarına ve çevremize duyarlı davranıyoruz” dedi.

Yardım yapmak isteyen velilerimiz, esnaflarımızı ve hayır sahiplerimizi yardım yapmak için okulumuza bekliyoruz. ZG Ailesi…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner178