banner166

ARDAHANLILAR YENİ YILA “ YUDUM”LA GİRECEK

Darıca Ardahan İl Derneği’nin 29.30.31 Aralık ile 1.2.3 Ocak tarihlerinde Darıca Kapalı Perşembe Pazar yerinde gerçekleştireceği tanıtım günleri için geri sayım başladı.

ARDAHANLILAR YENİ YILA “ YUDUM”LA GİRECEK
banner158
banner174

Ardahan yöresinin ürünlerinin satışa çıkacağı stantların kurulumuna başlanıldığını belirten Darıca Ardahan İl Derneği başkanı Bülent Işık, 2. Kez gerçekleştirilecek tanıtım günleri etkinliği ile ilgili ayrıntılar hakkında açıklamalarda bulundu.
YEREL SANATÇILAR SAHNE ALACAK 
29 Aralık Cuma günü kapılarını ziyaretçilere açacak olan 2. Darıca Ardahan tanıtım günleri etkinliği ile ilgili soruları yanıtlayan dernek başkanı Bülent Işık açıklamasında şu sözlere yer verdi.
“ Tanıtım günlerimizin adresi Darıca kapalı Perşembe Pazarı olacak. Fuarcılık organizasyonlarında Türkiye’nin  en iyi isimlerinden Akdeniz Organizasyon ve Fuarcılık’tan destek aldık. Fırat Şenol ve Hasan Uçak’a nasıl bir etkinlik istediğimizi anlattık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Benzer organizasyonlar için bölgemizdeki yöresel dernekler Akdeniz Fuarcılığın 0533 034 8999 telefonunu aramalarını tavsiye ediyorum. 
29 Aralık Cuma günü tanıtım günlerimiz konuklarını kabul etmeye başlayacak. Fuaye alanımızda firmalarımız Ardahan yöresinin ürünlerini sergileyecekler ve satışını gerçekleştirecekler.
30 Aralık günü tanıtım günlerimizin resmi açılışını gerçekleştirmeyi planladık. Saat 14.30’da Büyükşehir Belediye Başkanımız Doçent Dr. Tahir Büyükakın, Darıca Kaymakamımız Yüksel Kara, Darıca Belediye Başkanımız Muzaffer Bıyık ve siyasi parti temsilcilerimizin, dernek başkanlarımızın, mahalle muhtarlarımızın katılımı ile resmi açılışımızı gerçekleştireceğiz. Açılışımızı Türk Halk Müziğinin dev sesi Yudum’un konseri ile taçlandırmayı hedeflediğimiz tanıtım günlerimizde Yudum’un arkasından bölgemizin yetiştirdiği başarılı sanatçılarımızdan Atilla Özdemir sahne alacak. 
31 Aralık akşamı ise yeni yıla saatler kala saat 16.00’da yine yöremizin yetiştirdiği sanatçımız Mehmet Kılıç, saat 17.00’de ise Oğuz Sözbir, tanıtım günlerimizi takip edecek konuklarımıza unutulmaz anlar yaşatacaklar. 
Tüm Ardahanlı hemşerilerimizi, bölgemiz halkını tanıtım günlerimizi ziyaret etmeye davet ediyorum. Etkinliğimize her zaman olduğu gibi sahip çıkan ve katkı sunan Darıca Belediye Başkanımız Muzaffer Bıyık beye de bu vesile ile teşekkür etmek istiyoruz. Tüm yönetici arkadaşlarımız ile birlikte hemşerilerimiz ve bölgemiz halkının bir arada olacağı, yeni yıla hep birlikte gireceğimiz bir etkinlik gerçekleştireceğiz.” 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2023, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER