İstanbul'da kar yağışı nedeniyle uçak seferleri iptal edildi!

THY, İstanbul Havalimanı'ndan 10 Mart'taki 185 seferini, AnadoluJet de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan 20 iç hat seferini olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

İstanbul'da kar yağışı nedeniyle uçak seferleri  iptal edildi!
banner158
banner174

İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanlarında kar yağışı nedeniyle yarın toplam 205 sefer iptal edildi.THY'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "10 Mart tarihinde beklenen hava muhalefeti nedeniyle İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanları kalkışlı, varışlı bazı seferlerimiz iptal edilmiştir. Seferi iptal olan yolcularımız, uçuş saatine kadar web sitemiz, mobil uygulamamız ve çağrı merkezimiz üzerinden değişiklik veya iade işlemlerini tamamlayabilirler" ifadelerine yer verildi.

SABİHA GÖKÇEN'DE 20 SEFER İPTAL

Yapılan açıklamada İstanbul Havalimanı'ndan 10 Mart'taki 185 seferini, AnadoluJet de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan 20 iç hat seferini olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

BEKLENEN KAR YAĞIŞI BAŞLADI

Arnavutköy'de kar yağışı başladı. Meteorolojinin uyarılarının ardından İstanbul'da kar yağışı başladı. Kar, Arnavutköy Kuzey Marmara Otoyolu ve Yassıören Mahallesi'nde kendini gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER