Kahramanmaraş’a veda eden doktor artık Kocaeli Gebze’de

Uğur GENCER/ Kahramanmaraş’ta uzun yıllar çocuk doktoru olarak görev yapan Kahramanmaraş sevdalısı, çocuk hastalıklarında teşhisleriyle ailelerin güvenini kazanmış Uzm.Dr Abdülkadir Göğremiş çocukları ve hasta yakınlarını üzen vedası.

Kahramanmaraş’a veda eden doktor artık Kocaeli Gebze’de
banner158
banner174

Kahramanmaraş’ta uzun yıllar çocuk doktoru olarak görev yapan Kahramanmaraş sevdalısı, çocuk hastalıklarında teşhisleriyle ailelerin güvenini kazanmış Uzm.Dr Abdülkadir Göğremiş çocukları ve hasta yakınlarını üzen vedası.

Uzm.Dr Abdülkadir Göğremiş’in sosyal medya hesabında paylaştığı veda metni:

Hep birlikte yaşadığımız büyük deprem felaketi sonrasında yaklaşık 20 yıldır sağlık idarecisi ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak hizmet ettiğim Kahramanmaraş’tan çocuklarımın eğitimi nedeniyle ayrılmak zorunda kalıyorum. Çok severek ve büyük keyifle muayenesini yaptığım, büyüme ve gelişmelerine şahit olduğum bebek ve çocuk hastalarımdan ayrılmak çok zor oldu benim için. Hepsini çok seviyor gözlerinden öpüyor, helalliklerini diliyorum.                                 

Eski hastalarım ve ebeveynleri için telefonum hep açık ve bu değişmeyecek. Her zaman telefon veya mesaj ile bana ulaşabilirler, hep yanlarında olacağım inşallah.

Yeni çalışma yerim Gebze İlgi Çocuk Tıp Merkezi olacaktır. 

Sevgi ve hürmetlerimle,

Uzm. Dr. Abdülkadir Göğremiş

Uzm. DR. ABDULKADİR GÖĞREMİŞ KİMDİR?

Uzm.Dr. Abdulkadir Göğremiş 11 kasım 1972 yılı Kahramanmaraş / Pazarcık  doğumlu Uz.dr. Abdülkadir Göğremiş  ilk orta ve lise öğrenimini Pazarcık ta tamamladı.

1991 yılında İstanbul Tıp Fakültesinde başladığı Tıp eğitimini 1997 yılında tamamladı. 1997-1998 İstanbul Sürreypapaşa EAH Göğüs Hastalıkları İhtisası, 1998-2002 İstanbul Şişli Etfal EAH Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları İhtisası, 2001-2002 İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Kliniğinde, 2002-2003 İstanbul Şişli Etfal EAH Pediatri Uzmanı olarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını 2002 yılında tamamladı.

2002 yılında mecburi hizmet kurasıyla Afşin Devlet Hastanesinde Çocuk Uzmanı olarak göreve başladı. Aynı hastanede 4 yılı ikinci görevle başhekimlik olmak üzere 9 yıl görev yaptı.

2011 yılında 1.5 yıl Gaziantep Çocuk Hastanesinde çalıştı

2012 yılı Kasım ayında 663 sayılı yasa ile Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesinde başhekim olarak yapmaya başladı.

Uzm. Dr. Göğremiş 2013 yılında Kahramanmaraş KHB Tıbbi hizmet Başkanı olarak atandı. Yaklaşık 4 yıl aynı görevi yürüttü.

2015 yılı kasım ayında kamu hizmetinden ayrılarak Kahramanmaraş ta özel bir hastanede Çocuk Hekimi olarak çalışmaya başladı. 2023 yılı Nisan ayı itibariyle Gebze İlgi Çocuk Tıp Merkezinde hasta kabulüne başlamıştır. 

Uzm. DR. ABDULKADİR Göğremiş evli ve üç çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2023, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER