banner166

“Doğru adımlarla yola devam”

AK Parti Milletvekilleri ve milletvekilleri adayları, fotoğraf çekimi için stüdyoya girdi ve Kocaeli’ye mesajını çektikleri video ile aktardı; “Doğru adımlarla yola devam”

“Doğru adımlarla yola devam”
banner158
banner174

AK Parti’nin 28. Dönem Kocaeli milletvekili adayları, listeler açıklanır açıklanmaz sahaya çıkarak Seçim Koordinasyon Merkezi’nin belirlediği program çerçevesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Her gün birden fazla ilçede vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekilleri ve Milletvekilleri adayları, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor.

14 ADAY, TEK MESAJ

AK Parti İl SKM Başkanlığı da gün boyu sahada olan 14 adayı Kocaeli’ye daha iyi tanıtmak için kullanılacak materyaller için fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Kurulan doğal stüdyoda hem adayların fotoğrafları çekildi hem de kısa birer video alınarak seçmenlere mesajları iletildi. 14 aday çektikleri video ile, “Doğru adımlarla yola devam” dedi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞILDI

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın sosyal medya hesaplarından da kamera arkası görüntüleri video olarak paylaşıldı. Renkli görüntülerin yer aldığı çekimlerde milletvekili adaylarının samimi görüntüleri büyük beğeni topladı.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2023, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER