Dr.Kenan Alioğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr.Kenan Alioğlu son ve ebedi yolculuğuna görev yaptığı hastaneden uğurlandı.

Dr.Kenan Alioğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı
banner158

 Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr.Kenan Alioğlu son ve ebedi yolculuğuna görev yaptığı hastaneden uğurlandı. Dr.Alioğlu hastane personeli, hasta ve hasta yakınları tarafından sevilen işini her zaman önemseyen ve muntazam yapan bir hekim olarak tanınıyordu. Dr.Alioğlu’nun ani ölümü tüm sevenlerini ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu.  

 Dr. Alioğlu’nun naaşı görev yaptığı Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilerek burada ki mesai arkadaşlarından helallik istendi. Cenaze törenine, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Yüksel Pehlevan, Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr.Serhat Karatepe, Darıca Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Acay,  Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ulaş Doğan, Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr.İlhan Kadıoğlu , Darıca İlçe Müftüsü Zeynal Abidin Çınar, Hastane Yönetim Ekibi, İl ve ilçe Protokol Ekibi, hastanede birlikte görev yaptığı eski-yeni hekim arkadaşları, sağlık çalışanları ve sevenlerinin katıldığı törenle Dr. Kenan Alioğlu son yolculuğuna dualar ile uğurlandı.  

Tören sonrası cenazesi defin işlemleri için İzmit’e götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2021, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER