Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde atamalar oldu!

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde çeşitli görevlerde bulunan müdürlerin ataması yapıldı.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde atamalar oldu!
banner158
banner174

Koruma ve Şube Müdürlüğü ve Güvenlik Şube Müdürlüğü'nde 3. Sınıf Emniyet Müdürü olarak görev yapan Kemal Akıner naklen Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne Şube Müdürü ve Koruma Şube Müdürlüğü'ne Şube Müdürü olarak atandı. Kartepe İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Olgun, 2.sınıf emniyet müdürlüğüne terfi ederek Kocaeli Emniyet müdür yardımcısı oldu
Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne vekalet eden Emniyet Amiri Yunus Taşoğlu vekaleten Trafik Denetleme Şube Müdürü olarak atandı. Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü Belge Yönetimi ve Koordinasyon Şube Müdürlüğü’nü vekaleten yöneten Emniyet Amiri Fatih Başdemir yine vekaleten Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme ile Belge Yönetimi ve Koordinasyon Şube Müdürlüğü’ne atandı.

Eğitim Şube Müdürlüğü ve Personel Şube Müdürlüğü’nü vekaleten yöneten Emniyet Amiri Mukadder Seda Adalı vekaleten Personel Şube Müdürlüğü ve Hukuk İşleri ile Soruşturma Şube Müdürlüğü’ne atandı. Asayiş Şube Müdürlüğü’nde görev yapan Emniyet Amiri Hikmet Çakıcı vekaleten Terörle Mücadele Şube Müdürü olarak atandı.

Başkomiser Birsen Duran Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevlendirildi. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görev yapan Komiser Yasin Güney vekaleten Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne atandı.

Cengiz Topel Şube Müdürlüğü ile Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 4. Sınıf Emniyet Müdürü İsra Güven Medya Halk ve İlişkiler Protokol Şube Müdürlüğü ile Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürü olarak atandı. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde 3. Sınıf Emniyet Müdürü Erdal Öktem İl Emniyet Müdür Yardımcısı ve 2. Sınıf Emniyet Müdürü olarak atandı.

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli iken Kocaeli’ye tayini çıkan Aydın Üncü Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Birim Amiri olarak atandı. Sosyal Hizmetler ve Sağlık Şube Müdürlüğü’nde görev yapan Emniyet Amiri Pınar Geriş Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü olarak atandı.

Bölge Trafik Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü İlker Yandı, Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne İlçe Emniyet Müdürü ve 2. Sınıf Emniyet Müdürü olarak atandı. Elazığ Zülfi Ağar POMEM Kanuni'de görevli iken Kocaeli Birim Amiri emrinde Kocaeli'ye tayini çıkan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Sedat Zencir Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne Şube Müdürü olarak atandı.

İstanbul Arnavutköy Şube POMEM'de ve Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görevli iken Kocaeli'ye tayini çıkan Mustafa Kaymış naklen Asayiş Şube Müdürlüğü'ne Şube Müdürü ve Çocuk Şube Müdürlüğü'ne de Şube Müdürü olarak atandı.

Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’nde Emniyet Amiri olarak görev yapan Teoman Yaman Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ile Eğitim Şube Müdürlüğü’ne şube müdürü olarak atandı. Güvenlik Şube Müdürlüğü'nde Emniyet Amiri İlker Kaya vekaleten Kandıra İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ilçe emniyet müdürü olarak atandı.

Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Şube Müdürlüğü ve Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapılar Şube Müdürlüğü'nde Emniyet Amiri Alpaslan Açıkgöz vekaleten Deniz Limanı Şube Müdürlüğü'ne şube müdürü ve Cengiz Topel Havalimanı Şube Müdürlüğü'ne şube müdürü olarak atandı.

İzmit İlçe Emniyet Müdürü 2. Sınıf Emniyet Müdürü Sinan Arslan Kartepe İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı. Karamürsel İlçe Emniyet Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Vedat İşleyen görevine 2.sınıf emniyet müdürü olarak devam edecek.

Trafik Denetleme Şube Müdürü 3. Sınıf emniyet müdürü Okan Tekin, İzmit İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı. Personel Şube Müdürü 3. Sınıf emniyet müdürü Erhan Soylu, Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne İlçe Emniyet Müdürü ve 2. Sınıf Emniyet Müdürü olarak atandı.


 

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2023, 21:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER