Vali Yavuz, yaşlıların kimlik kartlarını evlerinde teslim etti

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Gönülden Gönüle projesi kapsamında yaşlıların Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartlarını evlerinde takdim etti

Vali Yavuz, yaşlıların kimlik kartlarını evlerinde teslim etti
banner158
banner174


Kimsesizlerin kimi olmak için çıktığı “Gönülden Gönüle” yolunda toplumsal hayatımızın en kıymetli hazineleri olan yaşlılarla sık sık bir araya gelen Vali Seddar Yavuz bugün de Cumhuriyetimizin kuruluşuna şahitlik eden asırlık çınarlar, yaşlıların Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartlarını evlerinde takdim etti. 

İlk olarak 123 yaşındaki Emine Osmangil’i ikamet ettiği Malta Mahallesindeki evinde daha sonra da Tüysüzler Mahallesinde ikamet eden 101 yaşındaki Lalizar Ulutaş teyzeyi ziyaret eden, halini hatırlarını soran Vali Yavuz, bir süre sohbet ederek Kimlik Kartlarını takdim etti. 

Yaşlıların hayır dualarını alan Vali Yavuz, gönüllerini aldığı yaşlıların ellerinden öperek sağlıklı ömürler temennisinde bulundu. 

Ziyaretleri sırasında Mahalle muhtarları ve muhtar azaları tarafından karşılanan Vali Yavuz, davetleri üzerine muhtarlığı da ziyaret etti. Burada muhtar ve azaları ile bir süre sohbet ederek mahalledeki sıkıntı ve sorunları dinleyen Vali Yavuz toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaretlerini sonlandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER