banner166

Beylikbağı Çetinkaya dedi

Mahallelere çıkartma yapan Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya’ya Beylikbağından tam destek geldi. Girdiği her esnaftan bu sefer oylar Burcu Başkana sloganları alan Çetinkaya Beylikbağında tüm dengeleri alt üst etti.

Beylikbağı Çetinkaya dedi
banner158
banner174
 Özellikle Beylikbağı bölgesinde açık ara önde çıkan Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, mahallelere çıkarma yaptı. İlçe Başkanı Necati Korkmaz ve ilçe yöneticileri ile birlikte Beylikbağı bölgesinde adım atılmadık yer bırakmayan Başkan Adayı Çetinkaya’ya tüm esnaf destek verdi.

 

“HALKIN TEVECCÜHÜ ÇOK GÜZEL”

Beylikbağı bölgesinde girdiği her yerden tam destek alan Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, “Biz inanıyoruz ki bu seçimleri inan insanlar kazanacak. Bunu burada görüyoruz. Artık herkes değişim istiyor. Şimdi bu değişimi gerçekleştirme zamanı. Halkımız da bunu istiyor. Gördüğümüz tablo da halkımızın büyük bir teveccühüyle karşı karşıyayız. Son anket sonuçlarında iktidar partisi ile kafa kafaya çıkıyoruz. Bunun karşılığını da sahada alıyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 07:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER