banner166

41 KARADENİZ SPOR KLÜBÜ ABDULLAH KADIOĞLU İLE DEVAM DEDİ

Bölgemizin köklü ve güçlü futbol takımlarından olan Bordo-Mavili 41 KARADENİZSPOR klübü 12.06.2022 tarihinde yaptığı kongrede mevcut başkan Abdullah KADIOĞLU ile yola devam ediyor.

41 KARADENİZ SPOR KLÜBÜ ABDULLAH KADIOĞLU İLE DEVAM DEDİ
banner158
banner174

Bölgemizin köklü ve güçlü futbol takımlarından olan Bordo-Mavili 41 KARADENİZSPOR klübü 12.06.2022 tarihinde yaptığı kongrede mevcut başkan Abdullah KADIOĞLU ile yola devam ediyor. Başta Gençlere yönelik yapmış olduğu çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren 41 KARADENİZ SPOR klübü Başkanı Abdullah KADIOĞLU yaptığı açıklamada desteklerinden dolayı arkadaşlara teşekkür ederken , hedeflerinin ilk olarak alt yapıda gençlere hizmet etmek olduğunu belirtti. Amaçlarının Ahlaklı , maneviyatlı ve sporcu kimliğine yakışan gençler yetiştirmek olduğunu belirten başkan her yaş gurubunda gençlere hizmet ettiklerini ve bu aşamada sporcularından  herhangi bir ücret talep etmeden yola devam edeceklerini belirtti. 
Gebze futbol camiasının tanıdık isimlerinden oluşan 41 KARADENİZ SPOR klübü yönetiminde sürpriz isim olarak Gebze Trabzonlular Dernek Başkanı Halil İbrahim KADIOĞLU da yer aldı. 
41 KARADENİZSPOR Klübü 7 kişilik yönetimi

Abdullah KADIOĞLU ,Aydın ERGÜL , Hasan KURŞUN , Halil İbrahim KADIOĞLU ,  Mustafa KAYA , Mustafa ŞAHBAZ , Okan ERGÜL den oluştu.
Başkan Abdullah KADIOĞLU Kongre sonrası kulüp yönetimine Karadenizin yöresel yemeği olan Kuymak ziyafeti verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet birdal
ahmet birdal - 2 yıl Önce

tebrikler başkan gençlere yönelik çalışmalarınız bizi de gururlandırıyor.Her daim destekliyoruz.

SIRADAKİ HABER